Kurz depilace
cukrovou pastou

Naším cílem je připravit a proškolit kosmetické pracovníky tak, aby byli schopni provádět služby na profesionální úrovni. Školení probíhá v rámci skupiny 2 – 4 účastníků. Díky malému počtu zaručujeme individuální přístup školitele.

Lektor kromě metodiky správného provádění procedury sdělí účastníkům své zkušenosti, užitečné tipy a rady, jak vyřešit případné problémy.

Naučíte se správnou techniku a přímo na sobě a svém kolegovi vyzkoušíte, jak se jednotlivé úkony provádějí správně či naopak špatně, a tedy byste se jich měli vyvarovat.

Před návštěvou kurzu nechte své chloupky narůst cca na 5 mm. Po absolvování kurzu budete o mnohé znalosti bohatší a o své chloupky chudší.

V rámci školení se seznámíte se správnými technikami pro depilaci nohou, paží, podpaždí, tváře, obočí atd.

Více

Kurz
brazilské depilace

Brazilská depilace je mezi klienty tou nejvyhledávanější službou. Jedná se o kompletní depilaci intimních partií. Lektor se s vámi podělí o své mnohaleté zkušenosti, užitečné tipy a rady, jak se vypořádat s obtížnými situacemi a jak správně a efektivně provádět tuto metodu.

Správnou techniku se budete učit na svém vlastním modelu, nezapomeňte si tedy přivést partnera. Počet účastníků na kurzu je omezen (maximálně dva), aby bylo možné zaručit individuální přístup školitele.

Délka kurzu je zhruba tři hodiny.

Více

Kurzy pokrývají

Materiál, který budete během kurzu používat
Manuál pro proceduru depilace cukrovou pastou
Certifikát o absolvování kurzu
 
Konzultace po absolvování kurzu
Depilační cukrovou pastu OxiSecret jako dárek