Náš
produkt

Společnost OxiSecret  se zabývá výrobou špičkových produktů pro depilaci určených jak pro použití v profesionálních salonech, tak pro domácí péči.

Díky vlastnímu výzkumu vyvinula společnost OxiSecret  vysoce efektivní přípravky bez chemických aditiv, parfemace, ropných derivátů, silikonových olejů atd.

Cukrová pasta OxiSecret  je 100 % přírodní a hypoalergenní produkt. Vysoká koncentrace cukru zajistí, že v pastě, kterou si aplikujete na kůži a ani ve zbylé pastě v kelímku, nedojde k růstu choroboplodných zárodků.

Cukrová pasta OxiSecret  odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky. Zdravá pokožka tak není narušena na rozdíl od metody s použitím horkého vosku.

Celá procedura odstranění chloupků je velmi jemná, pasta může být použita i v případě, že trpíte ekzémem. OxiSecret  si poradí i s velmi krátkými a nevzrostlými chloupky.

Díky odstranění odumřelých buněk je během depilace proveden i jemný peeling. Cukrovou pastu můžete nanášet několikrát na stejné místo, dokud nejsou odstraněny všechny chloupky.

O
nás

Cukrová pasta OxiSecret  odstraní nežádoucí chloupky z jakékoli části vašeho těla. Je šetrná k pokožce a vhodná i pro citlivé oblasti, jako je obličej, třísla a podpaždí.

Sami poznáte, že použití cukrové pasty je mnohem jemnější než použití horkého vosku. Pokožka není podrážděná a mírné zarudnutí po ošetření velmi rychle zmizí.

OxiSecret  odstraní pouze chloupky a mrtvé buňky pokožky, a tak je během epilace proveden i jemný peeling.

Hned druhý den po proceduře se můžete bez obav opalovat a OxiSecret  lze také aplikovat na opálenou pokožku. Cukrovou pastu můžete nanášet několikrát na stejné místo, dokud nejsou odstraněny všechny chloupky

Cukrová pasta OxiSecret  je velice účinná a dokáže odstranit i chloupky dlouhé již od 3 mm. Nejlepšího výsledku dosáhnete s chloupky dlouhými 5 mm. Delší chloupky doporučujeme před procedurou zkrátit, nebo není problém, že Vám zkrátí terapeutka před procedurou. Trápí-li vás zarůstání chloupků, ekzém nebo máte problémy s křečovými žílami, pak je pro vás metoda depilace s pomocí cukrové pasty tou nejlepší volbou.

Cukrová pasta OxiSecret  byla testována a schválena Statním zdravotním institutem v Praze. Neobsahuje parabeny ani další umělé chemické látky. Nedráždí pokožku a působí preventivně proti zarůstání chloupků.

Před aplikací cukrové pasty doporučujeme udělat mechanický peeling depilované oblasti pomoci peelingu se důkladně očisti oblast depilace a povytáhli zarostlé chloupky. 24 hodin před procedurou, nedoporučuje se použití parfému, krémů, tělových mlék a deodorantů. Tyto přípravky by mohly zhoršit výsledek depilace. Dále doporučujeme vyvarovat se 48 hodin před a po depilaci dlouhému opalování nebo návštěvě solária.